O MNIE

Elżbieta Magdalena Jurzysta

Prywatnie jestem w małżeństwie z ponad 20 letnim stażem, mamy 3 dzieci. Kształtowaliśmy się w ruchach KD i END, a obecnie jesteśmy członkami  RE – Rodzin Empatycznych.

Zawodowo jestem doktorem humanistyki w zakresie pedagogiki specjalnej, psychoonkologiem, doradcą małżeńskim i rodzinnym z misją kanoniczną, trenerem komunikacji empatycznej wg Marshalla Rosenberga. Mam bogate doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami (również  ze spektrum autyzmu, FAS). Jestem nauczycielem, wykładowcą, trenerem.

Wreszcie żyć -12 kroków ku pełni życia –  to moja droga od 20 lat, od bezsilności do wdzięczności.

NVC – czyli „porozumienie bez przemocy” to moja pasja od 7 lat. Ukończyłam studia podyplomowe Train the Trainer  na Collegium Civitas. Obecnie uczestniczę w programie wspierającym proces certyfikacji NVC. 

Moi trenerzy i mentorzy NVC to: Anna Mills, Pernille Plantener, Shona Cameron, Zofia Schacht-Petersen, Marta Kułaga, Joanna Berendt, Beata i Piotr Hołtyń, Dominika Jasińska, Agnieszka Pietlicka,  Magdalena Sendor, Natalia Lach. Na co dzień moimi trenerami są dzieci i ludzie z którymi czasem jest trudno być.