Grupa poznająca "Porozumienie bez przemocy" wtorki 19:30 ZOOM

 

Intensywny cykl 15 spotkań dla osób chcących poznać język komunikacji empatycznej w oparciu

o „Porozumienie bez przemocy” – Marshalla B. Rosenberga

 Zapraszamy do wspólnego poznawania i wprowadzania w życie języka serca.

Rozpoczęcie spotkań wtorkowych: 1 lutego 2022

Grupę poprowadzi Roman Szewczyk

Spotykamy się online –  zadbaj o stworzenie dla siebie bezpiecznej i komfortowej przestrzeni  sprzyjającej słuchaniu i koncentracji. Spotykamy się online, ale chcemy być razem – włącz kamerę, abyśmy mogli się widzieć, zadbaj o sprawny mikrofon, abyśmy mogli się wymieniać doświadczeniami, pytać, komentować, rozmawiać, budować relację. To nie będzie wykład. W czasie spotkania możesz wyjść na spacer lub leżeć wygodnie na kanapie. Jeśli chcesz, zrób sobie coś do picia, przygotuj notatnik. Kilka minut przed spotkaniem usiądź, żeby przyjrzeć się swoim myślom i emocjom, z jakimi przychodzisz na spotkanie.

Spotkania będą odbywały się we wtorki. Zaczynamy o 19.30, a Zoom będzie otwarty od 19.20 – spotkania będą trwały 2 godziny.

Zapisy: https://forms.gle/Y3LWE9JLvxk7GEJfA  Zarejestruj się  przed rozpoczęciem spotkania i wtedy otrzymasz link do Zoom. W trakcie jego trwania nie będzie to możliwe.

Twoja inwestycja to 50 – 70 zł za każde spotkanie. Wybierz, kwotę z którą czujesz się komfortowo, która odpowiada Twoim możliwościom.

Jeśli podana cena byłaby dla Ciebie jedyną przeszkodą we wzięciu udziału w tym programie, skontaktuj się z nami – spróbujemy razem poszukać rozwiązania.

Kontakt: Elżbieta Jurzysta
tel. 505-618-994
email: trener.elzbieta@gmail.com

Numer konta: 88 1050 1979 1000 0092 8083 0390
ING Bank Śląski S.A. – KROKI Elżbieta Jurzysta
w tytule przelewu napisz  „wtorki” data spotkania.